Meist

Sepikoja külalistemaja asub 19. sajandi viimasel veerandil rajatud suuremas, krohvimata maakivist ja tellistest mõisa majandushoones, milles varem oli olnud sepikoda. Hoone on küll restaureeritud, kuid säilinud on vana sepikoja hõng. See on ka põhjus, miks majale on antud nimi Sepikoja Külalistemaja.

Meie külalistemaja asub Peipsiääre vallas Alatskivil üsna lossi lähedal. 19. sajandist on saanud legend, kuid ümbruskonnas on säilinud põline loodus.

Meil on kuus 2 inimese tuba. Lisaks majutusele on võimalus külastada juuksurisalongi. Soovi korral saab rentida meie vana aja hõngulist kaminasaali peo või mõne muu sündmuse korraldamiseks.

Mõnusaks vaba aja veetmiseks on Alatskivi lähedal erinevad matkarajad, allikad ja ürgloodus imelise müstilise väega. Lisaks on lähedal loss oma täies hiilguses, muuseumid, näitused, käsitöökojad ja veinikelder. Veel on võimalik nautida erinevaid kohalikke maitseelamusi ja palju muud põnevat.

Kolme kultuuri erilisust on siin õhust tunda. Alatskivi on nagu Peipsi sibul, mida kihiti koorides jõuad järjest magusama palani… Igaüks võib enda jaoks just siit leida selle õige Peipsi pärli!

Tule ja vaata oma silmaga!

Kommenteerimine on suletud.